Rozwiązania lotnicze-IAC

Zastosowania lotnicze, takie jak renowacja, modernizacja i naprawa, zwykle wymagają znacznego demontażu samolotu. Niektóre sekcje skrzydeł mają dziesiątki tysięcy nitów. Skrupulatny proces demontażu jest wspomagany spójnością i precyzją, jaką zapewniają narzędzia pneumatyczne Dynabrade. Tuleje zaciskowe o niskim bicie, stała prędkość dzięki przełożeniom i zdolność operatora do sterowania narzędziem pneumatycznym za pomocą specjalistycznych dźwigni przepustnicy mają kluczowe znaczenie dla wykonywania precyzyjnych zadań. Zoptymalizowane szlifierki proste i wiertarki Dynabrade sprawdzają się w każdym przypadku.


Zastosowania w przemyśle lotniczym

Dynabrade Europe Aerospace Industry Literature

Dynabrade Inc. prezentuje niesamowitą różnorodność narzędzi pneumatycznych do zastosowania w przemyśle lotniczym. Zapewniając niezliczone rozwiązania aplikacyjne, te najwyższej jakości narzędzia skracają czas produkcji, ponieważ ulepszają Twój produkt końcowy! Na każdym stanowisku pracy w w Twojej placówce, istnieje potrzeba "Odkryj różnicę Dynabrade".

Wyświetl broszurę

Usuwanie nitów

Grinding Rivets

Każdy technik lotniczy musi mieć szlifierkę do tłoczników Dynabrade! Oferowane modele z głowicą kątową, proste, 7° konfiguracje offsetowe i kątowe, z których każda zawiera tuleje zaciskowe 1/4" i 6 mm. Dostępne są silniki pneumatyczne o mocy 0,4 hp, .5 hp, .7 hp i 1 hp. Narzędzia te mogą być wykorzystywane do szlifowania główek i grzbietów nitów, Gratowanie pierścienia o strukturze plastra miodu, odnawianie wewnętrznej obudowy wentylatora, mieszanie linii podziału na odlewanych łopatkach turbiny, usuwanie skaz maszyny i wiele więcej!


Cięcie i przycinanie

Cutting, Trimming Aerospace

Przecinarki Dynabrade są wykorzystywane do przycinania, kształtowania i cięcia plastra miodu do paneli kompozytowych i innych materiałów. Wykorzystywane są również do wycinania napraw korozji w poszyciach kadłubów. Dostępne w wielu silnikach, prędkościach i konfiguracjach, w modelach bezpróżniowych i próżniowych (pokazano).


Usuń kleje i kalkomanie

Surface Preparation Aerospace Maintenance

Narzędzia Dynabrade do przygotowania powierzchni są oferowane w konfiguracjach prostych, kątowych i pistoletowych. Nasz wyjątkowy RED-TRED® Gumka ma ząbki dla lepszego chłodzenia i przepływu powietrza, co zmniejsza zniekształcenia spowodowane ciepłem.