Wprowadzamy słuchamy, obserwujemy, innowacje

O nas

Dynabrade stała się znana jako doskonała firma i uzyskała pozycję lidera w zakresie innowacyjnego projektowania i produkcji wyjątkowych, przenośnych pneumatycznych elektronarzędzi ściernych oraz akcesoriów i systemów odprowadzania pyłu. Dzięki kompleksowej ofercie rozwiązań systemowych jesteśmy w stanie zaspokoić specyficzne potrzeby wielu branż. Nasze produkty są wykorzystywane w różnych zastosowaniach na prawie każdym materiale, którego powierzchnia musi zostać przygotowana i wykończona. Współpraca z nami jest prosta, nasze produkty dostarczamy klientom szybko, korzystając z globalnej sieci profesjonalnych dystrybutorów.

Skontaktuj się z Dynabrade Europe S. à r.l.

Dynabrade Europe Image

Wizja - Korporacja

Być liderem w zakresie rozwiązań wykańczania powierzchni i innowacyjnych usprawnień procesów dla przemysłu na całym świecie.

Misja - Korporacja

Wprowadzamy słuchamy. Wprowadzamy obserwujemy. Wprowadzamy innowacje.
Dążymy do stworzenia pozytywnego, zrównoważonego środowiska, w którym nasi pracownicy będą projektować i wytwarzać wysokiej jakości produkty i innowacyjne rozwiązania, aby zapewnić wartość naszym klientom.

Korporacja

Firma Dynabrade Corporate powstała w 1969 roku pod wpływem inspiracji jej założyciela. Walter Welsch, który założył Dynabrade, opracował pierwsze narzędzie ścierne taśmowe Dynafile® Abrasive Belt Toolposzukując usprawnienia dla ręcznej obróbki metali i innych twardych powierzchni pilnikiem, przy jednoczesnym przyspieszeniu i ułatwieniu tego procesu. Właśnie ten innowacyjny, przedsiębiorczy duch sprawia, że Dynabrade rozwija się do dzisiaj, stale ulepszając oferowane produkty dzięki szeroko zakrojonym badaniom, w oparciu o potrzeby rynku oraz nowe osiągnięcia technologiczne w przemyśle narzędziowym i segmencie urządzeń ściernych. Dzisiaj, dzięki nieustannej, ciężkiej pracy i determinacji pracowników, firma Dynabrade jest znana z doskonałości i uzyskała pozycję lidera w innowacyjnym projektowaniu i produkcji wyjątkowych przenośnych elektronarzędzi oraz akcesoriów.

Oś czasu Dynabrade

Dynabrade Europe S. à r.l.

Dynabrade Europe 1989

Założona w 1989 roku Dynabrade Europe S. à r.l. jest naszym oddziałem na Europę, Bliski Wschód i Afrykę z siedzibą w Luksemburgu, który świadczy usługi w zakresie sprzedaży, marketingu, obsługi klienta, magazynowania i napraw produktów Dynabrade. Dynabrade projektuje narzędzia do szerokiego zakresu zastosowań technicznych, w tym cięcie, szlifowanie, piaskowanie, polerowanie, gratowanie i piłowanie. Nasze narzędzia są używane na wtórnym rynku motoryzacyjnym, AOEM, w przemyśle lotniczym i morskim do wysokiej jakości wykończenia różnorodnych materiałów, takich jak metal, drewno, plastik, guma, kamień, szkło, włókno szklane i kompozyty. Dzięki ciągłym badaniom i rozwojowi, Dynabrade produkuje najbardziej niezawodne, trwałe i ergonomiczne narzędzia na rynku, dostępne w profesjonalnych sieciach dystrybucji na całym świecie. Dynabrade zapewnia, że wszystkie narzędzia spełniają, a nawet przewyższają wymagania przepisów BHP. Wspólnie z naszymi klientami opracowujemy najlepsze rozwiązania dla ich procesów produkcyjnych, uzyskując doskonałe wyniki i poprawiając wydajność.

Nasz Założyciel

Walter Welsch Dynabrade Founder & Inventor of Dynafile®

Walter Welsch założył Dynabrade Inc. w 1969 roku. Miał on nadzieję na zdobycie reputacji lidera w doskonałości i innowacyjnym projektowaniu oraz produkcji wyjątkowych przenośnych elektronarzędzi ściernych oraz akcesoriów.

Biografia Waltera Welsch

Wykonane w USA

Jesteśmy dumni z tego, że narzędzia Dynabrade są projektowane, produkowane i budowane w USA już od ponad 50 lat. Udało nam się uczcić ten fakt na wiele sposobów; jednym z nich była limitowana edycja Dynafile®. Model 14000USA Dynafile® nosił barwy amerykańskiej flagi. Produkowane w USA narzędzie Dynafile® było takim samym, w pełni funkcjonalnym narzędziem ściernym, z niezawodną taśmą o szerokości 1/8 cala (3 mm), do którego dostępnych jest najwięcej opcji ramion szlifierskich do wszelkich zastosowań przemysłowych obejmujących szlifowanie, łączenie i polerowanie przy użyciu taśm o długości 24 cali (610 mm).

Kariera - Dynabrade Europe

Join our Europe team!

Nasi pracownicy są naszym najcenniejszym zasobem. Firma Dynabrade, Inc. to światowy lider w innowacyjnym projektowaniu i produkcji najwyższej klasy elektronarzędzi przemysłowych i akcesoriów do nich, z siedzibą w Clarence, w stanie Nowy Jork. Dzięki zaangażowaniu w tworzenie wysokiej jakości produktów i zdobyciu pozycji lidera doskonałości, firma Dynabrade wiedzie prym na rynku elektronarzędzi pneumatycznych. Dynabrade, Inc. zapewnia wszechstronne szkolenia, konkurencyjne wynagrodzenia a także atrakcyjny pakiet świadczeń.

Kontakt z Dynabrade Europe

Skracamy czas obróbki

W przeciwieństwie do innych, zagranicznych producentów, firma Dynabrade zatrudnia pracowników sprzedaży bezpośredniej, którzy przeprowadzają oceny oszczędności kosztów, przynosząc wartość dodaną naszym klientom jak nikt inny. Oceniamy operacje, redukujemy ilość odpadów i maksymalizujemy czas trwania cyklu.

Oceniamy:

 • Aktualnie stosowane narzędzia
 • Aktualny proces, którego celem jest osiągnięcie żądanego wykończenia
 • Kontrolujemy stanowiska pracy dla zmaksymalizowania wydajności narzędzia

WPROWADZAMY INNOWACJE:

 • Przepływ i jakość powietrza
 • Wydajność narzędzi
 • Redukcję odpadów
 • Ulepszenia w zakresie wykończenia powierzchni
 • Wzrost produkcji

 • Zapewnienie wydajności

Kwantyfikujemy wartość wprowadzoną na rynek

Kwantyfikujemy wartość, jaką Dynabrade może wnieść do wyniku finansowego Twoich klientów w porównaniu z istniejącym procesem. Wartość może być wyrażona w pieniądzu, zaoszczędzonym czas, wykończonych częściach lub kilku innych wymiernych czynnikach, który nasi kierownicy regionów potrafią zidentyfikować, dzięki odpowiedniemu przeszkoleniu.

Program redukcji kosztów

Poprawiamy środowisko pracy operatorów

Jesteśmy dumni z faktu, że produkujemy innowacyjne rozwiązania systemowe dla wielu zastosowań przemysłowych.

Dostawca systemów i rozwiązań

 • Czyste powietrze w miejscu pracy
 • Ergonomia podczas pracy
 • Utrzymanie klientów poprzez zwiększenie produktywności
 • Większa produktywność równa się oszczędności kosztów

Przenośne pochłaniacze pyłu   Szlifierki Extreme

Szkolimy Twój zespół sprzedaży

Dynabrade oferuje wszechstronne szkolenia dla wszystkich naszych partnerów biznesowych.

Wsparcie szkoleniowe

 • Światowej klasy obiekty szkoleniowe
 • Regionalne kliniki narzędzi
 • DynaVan u klienta

Szkolenia