Produkty morskie Dynabrade

Dynabrade Marine Industry Literature

Dynabrade Inc., światowy lider w projektowaniu i produkcji unikalnych elektronarzędzi ściernych, ma zaszczyt zaprezentować grupę produktów przeznaczonych dla przemysłu morskiego i rynku wtórnego. W tym katalogu znajdują się wysokiej jakości narzędzia Dynabrade, które oferują niezliczone rozwiązania aplikacyjne dla producentów statków i zakładów naprawczych. Zapoznaj się z naszą niesamowitą gamą losowych szlifierek oscylacyjnych, szlifierek tarczowych, przecinaków, buforów i nie tylko. Niezależnie od tego, czy przycinasz gruby nadmiar włókna szklanego, czy usuwasz maleńką końcówkę kurzu, Dynabrade ma odpowiednie narzędzie do tego zadania. Na każdym stanowisku roboczym w Twoim zakładzie istnieje potrzeba wydajności i doskonałości Dynabrade.

Wyświetl broszurę

Fabrykacja

Formy do szlifowania

58041 Szlifierka zębata oferuje masywne 11" (279 mm ) średnica obszaru roboczego, idealna do "owiewki" i szlifowania na formach lub zaślepkach. Obejmuje większą powierzchnię w krótszym czasie, łatwo wyrównując duże powierzchnie przed uzyskaniem lustrzanego wykończenia. 58485 11" (279 mm) średnica Szlifierka mimośrodowa jest również dostępna.

Produkty Dynabrade do tego zastosowania

Szlifowanie na zarysowania

50321 Szlifierka tarczowa z uchwytem pistoletowym z łatwością usuwa nadmiar włókna szklanego. Narzędzie to służy również do szlifowania powierzchni żywicznych łodzi, przygotowując ją do prawidłowego przylegania pianki wypornościowej.

Produkty Dynabrade do tego zastosowania

Cięcie włókna szklanego

52438 Próżniowe diamentowe narzędzie tnące o mocy 5" ( Diamentowe tarcze tnące o średnicy 127 mm) (sprzedawane oddzielnie), do agresywnego cięcia grubego opakowania z włókna szklanego i natrysku z włókna. Unikalna osłona podciśnienia kieruje kurz i zanieczyszczenia do opcjonalnego źródła podciśnienia.

Produkty Dynabrade do tego zastosowania

Wycinanie otworów

53143 Wiertarka kątowa zapewnia moc (1 KM / 746 W) do uruchamiania opcjonalnych otwornic diamentowych, do szybkiego wycinania otworów w szablonach deski rozdzielczej oraz do tworzenia innych otworów.

Produkty Dynabrade do tego zastosowania

Gładkie szorstkie krawędzie

15300 Narzędzie do taśm ściernych Dynafile® III jest obsługiwane z 15375 Ramię, które umożliwia wykańczanie i polerowanie przy luzie paska. Idealny do stosowania na szorstkich krawędziach przyciętych kawałków. Narzędzie akceptuje również szeroką gamę dodatkowych ramion kontaktowych, pasujących do wielu innych zastosowań.

Produkty Dynabrade do tego zastosowania

Naprawa

Naprawa łatki

59039 Dynabrade Dynorbital-Spirit™ Random Orbital Sander przesuwa tarczę ścierną po małej orbicie 3/32" (2 mm). Jest to idealne rozwiązanie do naprawy łat na żelkocie i lakierze bezbarwnym, ponieważ ciasny wzór szlifowania pozostawia wykończenie, które można idealnie wypolerować za jednym razem więcej kroków. Dynorbital-Spirit™ doskonale nadaje się również do usuwania "nadruków" na włóknie szklanym. Wytrzymałość Dynabrade oznacza, że Dynorbital-Spirit™ będzie trwał dłużej niż inne marki, a gdy konieczna jest naprawa, nasz wyjątkowy system Silnik" przywraca narzędzie do pracy w ciągu kilku minut.

Produkty Dynabrade do tego zastosowania

Naprawa punktowa

58000 Dynafine™ Szlifierka ma działanie orbitalne o średnicy 1/32" (0,8 mm), co zapewnia doskonałe wykończenie. Lekkie narzędzie o wadze zaledwie 1,6 funta. Niskoprofilowa obudowa umożliwia łatwy dostęp w trudno dostępnych miejscach. Uchwyt jest przesunięty o 7 stopni, co zapewnia większy komfort operatora i Wykorzystywany do precyzyjnego szlifowania, poprawek żelkotu i ogólnych napraw punktowych – przydatne narzędzie w każdym obiekcie morskim.

Produkty Dynabrade do tego zastosowania

Wykończenie końcowe

51459 Dynabrade Buffer służy do skutecznego polerowania i końcowego wykończenia. Praca z optymalną prędkością 2500 obr./min oznacza, że ten bufor faktycznie poleruje rysy - nie wtapia ich w powierzchnię, jak to często robią szybsze bufory. Uruchom nasz wolnoobrotowy bufor o wysokim momencie obrotowym z pianką lub wełną (sprzedawaną osobno), aby uzyskać szybki i wydajny system wykańczania.

Produkty Dynabrade do tego zastosowania