Najlepsze w swojej klasie szkolenie w zakresie wsparcia sprzedaży

Dynabrade z powodzeniem przejęło rolę lidera branży w zakresie szkoleń dla dystrybutorów i użytkowników końcowych. Oferujemy klientom różnorodne możliwości zapoznania się z firmą Dynabrade, oferowanymi przez nas wysokiej klasy elektronarzędziami ściernymi oraz naszą firmą zajmującą się systemami i rozwiązaniami; wybiegając daleko poza narzędzie i koncentrując się na poprawie warunków pracy operatora. Niezależnie od tego, czy klienci chcą odwiedzić nasz obiekt, czy odbyć szkolenie na drodze, na pewno mamy taką opcję!


New Obiekty szkoleniowe

Dynabrade ma kilka nowo przebudowanych obiektów szkoleniowych w swojej światowej siedzibie – na obrzeżach Buffalo w stanie Nowy Jork. Nasze Centrum Wiedzy to formalna sala konferencyjna/teatralna otoczona dużymi zdjęciami branż, którym sprzedajemy. Ta sala może wygodnie pomieścić ponad sto osób.

Dzięki najnowszym technologiom prezentacji elektronicznych, sala ta jest idealna do prowadzenia dowolnego szkolenia w klasie. Ponadto dysponujemy również nowo przebudowanym ośrodkiem szkoleniowym Waltera Welscha. Ten pokój, nazwany na cześć naszego założyciela, zawiera szeroką gamę 850 plus narzędzi Dynabrade i opcji przechwytywania źródeł, które oferujemy. Pomieszczenie jest dokładnie wyposażone w światowej klasy system wentylacyjny i jest skonfigurowane tak, aby umożliwić klientom jak najlepsze wrażenia praktyczne i zobaczyć, jak nasz produkt może sprostać ogromnej liczbie rzeczywistych zastosowań.


Regional Kliniki demonstracyjne narzędzi

Zespół ds. szkoleń korporacyjnych Dynabrade organizuje każdego roku od sześciu do ośmiu poradni narzędziowych w różnych lokalizacjach. Te kliniki narzędziowe charakteryzują się praktycznym podejściem, w ramach którego klienci będą edukowani na temat narzędzi Dynabrade i zobaczą wszystko, co mamy do zaoferowania. Każda klinika narzędziowa składa się z sześciu do ośmiu sesji, więc jest zindywidualizowana dla każdej grupy, aby zapewnić jak największą wartość. Skontaktuj się z lokalnym menedżerem regionu Dynabrade, gdy następnym razem będziemy w Twojej okolicy.DynaVan Szkolenie mobilne

Dynabrade może teraz pochwalić się trzema pojazdami DynaVans w całych Stanach Zjednoczonych — po jednym w każdym z naszych trzech regionów — wschodnim, środkowym i zachodnim. Są to pełnowymiarowe Sprintery Vans z wyszukanym, przyciągającym wzrok zewnętrznym designem Dynabrade. Wewnątrz tych DynaVanów znajdziesz różnorodne elektronarzędzia, a także niektóre z naszych odkurzaczy Raptor i stół zstępujący. DynaVany są doskonałym źródłem do organizowania lunchu i nauki w oddziałach dystrybutorów lub dotarcia z nimi bezpośrednio do użytkownika końcowego. Po dokładnym zapoznaniu się z DynaVan, z pewnością w pełni zrozumie się "Różnicę Dynabrady".