Produkty Dynabrade
dla przemysłu spawalniczego

Download Industry Brochure (English)

Najwydajniejsze narzędzia pneumatyczne Dynabrade do przygotowywania i usuwania spoin. Stała prędkość i moc to kluczowe czynniki, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze narzędzia pneumatycznego. Dynabrade produkuje potężne narzędzia, które utrzymują prędkość i pozwalają spawaczowi szybko przygotować powierzchnię roboczą lub usunąć słabą lub uszkodzoną spoinę.

Wyświetl broszurę

Przygotowanie i usuwanie spoiny

Jednym z kroków zapewniających wytrzymałość spoiny jest rozpoczęcie od "czystej" powierzchni, wolnej od powłok, rdzy i innych zanieczyszczeń. Narzędzia pneumatyczne Dynabrade przygotowują krawędź do spawania na trzy główne sposoby: szlifowanie, piaskowanie i Kucie. Termin "szlifierka" odnosi się do wielu różnych narzędzi, które wykonują podobne zadania. Dynabrade produkuje różne "szlifierki", które zazwyczaj akceptują krążki ścierne spojone i powlekane, ale mogą również wykorzystywać nietkane materiały ścierne i wyroby z drutu.


Blendowanie i polerowanie

Asortyment narzędzi Dynabrade obejmuje etapy wykańczania aplikacji spawacza, podczas których ustalany jest wzór słojów, lub przed nałożeniem końcowej powłoki. Tworzenie i akceptowalne wykończenie może być najbardziej czasochłonnym i trudnym aspektem pracy spawacza; często wymaga wielu kroków, aby osiągnąć wymagany koniec! Narzędzia Dynabrade pomagają spawaczom na etapach prac związanych z mieszaniem i polerowaniem; umożliwiając dostęp do trudno dostępnych obszarów, wiele koni mechanicznych i prędkości do lekkich lub wymagających zastosowań.


Przechwytywanie źródła

Jednym z kroków zapewniających wytrzymałość spoiny jest rozpoczęcie od "czystej" powierzchni, wolnej od powłok, rdzy i innych zanieczyszczeń. Narzędzia pneumatyczne Dynabrade przygotowują krawędź do spawania na trzy główne sposoby: szlifowanie, piaskowanie i Kucie. Termin "szlifierka" odnosi się do wielu różnych narzędzi, które wykonują podobne zadania. Dynabrade produkuje różnorodne "szlifierki", które zazwyczaj akceptują krążki ścierne wiązane i powlekane, ale mogą również wykorzystywać włókniny ścierne i produkty z drutu.