Dynabrade dla
przemysłu drzewnego

Dynabrade Woodworking Industry Literature

Budowanie szlachetnych mebli, szafek i innych zastosowań związanych z obróbką drewna wymaga spójnego, wysokiej jakości wykończenia. Niezależnie od tego, czy szlifujesz płaskie panele, krawędzie czy kontury, produkty Dynabrade mogą osiągnąć perfekcyjne wykończenie. Systemy odpylania i stołów zstępujących Dynabrade pomagają również w tworzeniu bezpieczniejszego środowiska pracy.

Wyświetl broszurę

Szlifowanie płaskich paneli drewnianych

Losowe szlifierki oscylacyjne

Dynorbital® Extreme oferuje największą moc i najbardziej stałą prędkość spośród wszystkich szlifierek oscylacyjnych w stylu dłoni. Ergonomiczne funkcje mocy i prędkości zapewniają operatorom bezpieczeństwo i wygodę przez cały dzień. Symetryczna konstrukcja umożliwia wygodną pracę lewo- i praworęcznym operatorom, a kompaktowy rozmiar Dynorbital® Szlifierka oscylacyjna Extreme Random naturalnie pasuje do dłoni.

Extreme Szlifierki  Więcej losowych szlifierek orbitalnych

Szlifierki orbitalne

Nasz Dynabug® Seria – pneumatyczne szlifierki oscylacyjne typu "Jitter-Bug" są idealne do wtapiania, wykańczania, szlifowania i blendowania. Narzędzie ma precyzyjną orbitę o średnicy 3/32", co czyni ją idealną do uzyskania kontrolowanego, bardzo dokładnego wykończenia na różnych powierzchniach drewnianych. Orbity o średnicy 3/16" są również dostępne do ogólnych zastosowań szlifierskich. Potężny silnik pneumatyczny wykorzystuje 16 SCFM przy 90 PSIG i ma wytrzymałe klipsy do mocowania tradycyjnych arkuszy ściernych.

Szlifierki orbitalne

Szlifierki liniowe

Idealny do szlifowania drewna w linii. Nasze szlifierki do pilników i szlifierek liniowych są wyposażone w wysokiej jakości koła zębate zapewniające płynną pracę, akcja szlifowania w linii. Pneumatyczna szlifierka wykańczająca Dynaline ma 2400 suwów na minutę w ciągu 3/8 cala długości. Użyj arkuszy powlekanych PSA (z podkładem klejącym), aby uzyskać doskonałe wykończenie drewna. Talerze szlifierskie można obracać o 360 stopni, aby dostosować się do najbardziej wydajnej stanowiska.

Szlifierki liniowe

Szlifowanie krawędzi

Szlifierki do szczegółów

Dynafine firmy Dynabrade® Pneumatyczne szlifierki do detali doskonale nadają się do stosowania w ciasnych narożnikach i czyszczeniu krawędzi drewna. Idealny do stosowania na meblach, okiennicach, listwach i wielu innych. Dynafine® Szczegóły Szlifierki mają ruch orbitalny o średnicy 1/32" dla doskonałych wykończeń. Rękojeść jest przesunięta o 7 stopni, co zapewnia większy komfort i kontrolę operatora. Nasz model 57906 Dynafine® zawiera wypukłą podkładkę panelową (długość 4" x szerokość 3/4") , z unikalnymi skośnymi krawędziami do szlifowania w podniesionych krawędziach paneli.Doskonały do produkcji szafek.

Szlifierki do szczegółów

Szlifierki konturowe

Szlifowanie konturów i profili jest łatwe dzięki naszym pneumatycznym narzędziom ściernym do wykańczania Dyninger. Z łatwością usuwaj fuzje, blenduj, szoruj i denib na konturach drewna. Podniesione panele z piasku Whitewood, zakręty, listwy i trudno dostępne miejsca.

Dyninger Narzędzia do wykańczania